Gelişmiş Arama

tamamen kişiselleştirilebilir!
Arkaplan rengi, Arkaplan resmi yükleme veya zengin galerimizden seçme, Arkaplan pozisyonu, Yazı rengi, Link rengi, Mesaj alanı yazı rengi, Mesaj alanı arkaplan rengi gibi ayarları kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.
 
Zarita = Haritası
ayarlarından harita üzerinde bulunduğunu konumu işaretleyen kullanıcıların mesajlarını zarita üzerinden takip edebilirsiniz. Mesajları böylece lokasyon bazlı görüntüleyip neler olup bittiğini konum bazlı görebilirsiniz.
 
Her mesaja resim ekleme!
'e yazdığınız her mesaja bir adet resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca her kullanıcının resimli mesajlardan oluşmuş galerisine bakabilirsiniz.
 
Otomatik link kısaltma!
'e yazdığınız değerli mesajlar paylaştığınız linklerden ötürü 140 karaktere sığmıyor mu? Çözümü var! Yazdığınız mesajda bir link bulunuyorsa "Linkleri kısalt" butonuna basın anında karakterleriniz size geri gelsin.
 
İlgi alanlarınızı etiketliyoruz!
Bu özellik ile ilgi alanınıza uyan kişileri bulmak çok kolay! Bir ilgi alanı etiketine basın, o ilgi alanı olan herkesi getirelim.
 
Bildirimlere kişisel ayar!
'de takip etmenin sınırı yok. Bu yüzden, sizleri düşünerek geliştirdiğimiz herkese ayrı bildirim modu çok hoşunuza gidecek. Bir kişiyi MSN'den diğerini SMS'den takip etmek mümkün!
 
30'a yakın SMS komutu!
SMS ile mümkün olan neredeyse her işlemi cep telefonundan yapabileceksiniz. Zoptik SMS Çok yakında!
 
Hızlı yükleme, hızlı işlem!
Mümkün olan her yerde Ajax teknolojisini kullanarak sizlere kullanım kolaylığı ve hız getirdik.
 
Çok detaylı arama!
kullanıcılarını kolay bulun diye aramalara İsim, Kullanıcı Adı, Email, İlgi Alanı, Hakkında, Lokasyon kriterlerini ekledik. Çok yakında mesaj aramayı da hizmete sokarak aradığınız herşeyi bulabileceksiniz.
 
'in bir API'si var!
Yazılım geliştiriciler! Altyapımızı kullanarak yazılım geliştirebilirsiniz. Kayıt olma dışında 'de bulunan neredeyse her fonksiyonu API aracılığıyla çağırabilirsiniz. Değerli ve yaratıcı yazılımlarınızı bekliyoruz...
API dökümanı